ODKAZY

 
  
   
 


Prohlášení k neúčasti na konferenci
Etické chování v krajské politice

       Prohlášení lídra kandidátky KSČM ke krajským volbám k neúčasti na konferenci Etické chování v krajské politice – jižní Morava 2008, pořádané ČSSD dne 5.6.2008 v brněnské Redutě:

Prohlašuji, že KSČM povede svoji předvolební kampaň výhradně korektními prostředky na základě diskuse nad věcnými tématy ve prospěch všech obyvatel našeho kraje.

Na to, abych takové prohlášení vydal, nemusím podepisovat etický kodex kandidátů, protože pro mě i ostatní naše kandidáty je to samozřejmost. To je první důvod.

Druhým důvodem je to, že konference je organizovaná lídrem krajské kandidátky ČSSD Mgr. Michalem Haškem. Ten, včetně některých dalších vysokých představitelů ČSSD neopomene jedinou příležitost, aby deklaroval i na krajské úrovni neochotu případné povolební spolupráce s KSČM kvůli únoru 48, případně letošní prezidentské volbě. To skutečně o vůli spolupracovat nesvědčí.

Sociální demokracie by měla odpovědět lidem na základní otázku. Pokud tedy je levicovou stranou, jak o sobě prohlašuje, s kým tuto politiku míní prosazovat.

MUDr. Vojtěch Adam 
Schéma stránek | Odkazy | Nápověda ©2008 KLUB ZASTUPITELŮ KSČM.
Všechna práva vyhrazena. Webmaster: Ing. Bohumil Smutný