ODKAZY

Dopis předsedovi poslaneckého klubu KSČM v PČR

V Brně, dne  21. července 2006

Vážený soudruhu předsedo,

na základě vyhodnocení výsledků parlamentních voleb a spolupráce Klubu KSČM JMK s poslanci Parlamentu ČR v uplynulém období, se náš klub rozhodl nabídnout spolupráci ve dvou základních směrech.
Na pravidelných setkáních :

1. poskytneme  poslancům informace o  záměrech   Klubu KSČM  a o situaci v JMK
  2. obdržíme informace o připravovaných  legislativních záměrech  a vyjádříme se k návrhům  právních norem týkajících se krajů od členů Vašeho klubu.

Aby tato spolupráce mohla být zahájena, předkládáme Vám  schválený harmonogram jednání našeho klubu pro II. pol. roku. 2006. Jsme připraveni tento termínový kalendář operativně uvést do souladu s činností Poslanecké sněmovny.
Kromě toho očekávají členové našeho klubu osobní vysvětlení autora výroků (jako „ze složení kandidátek málem omdlel“) v deníku Právo ze dne 5.6.2006, článek „Zklamaní komunisté“. Členové našeho klubu považují uveřejněné výroky za neadekvátní a nevhodné, vzhledem k profesnímu zaměření a každodenní práci zmíněných „nýmandů“.
Pokud je autor těchto slov a úvah na takové morální, profesní a pracovní výši, předpokládáme, že se našeho pozvání  nezalekne a  jednání se zúčastní.Vzhledem k tomu, že Ty soudruhu předsedo víš, kdo tyto věty pronesl, naše pozvání mu předáš a my soudruha velice rádi u nás na klubu přivítáme.
Doufáme, že tato snaha o vyjasnění  neohrozí  vůli poslanců ke spolupráci s naším Klubem zastupitelů.

S pozdravem  Práci čest!

Předseda Klubu KSČM
Poslanecké sněmovny PČR
s.Pavel  Kováčik

Příloha : Termíny činnosti Klubu KSČM v ZJMK – II. pololetí 2006

Termíny činnosti Klubu KSČM v ZJMK
II. pololetí 2006

Zasedání ZJMK (8.30 hod, zasedací sál ZJMK)

21. září
9. listopadu
14. prosince

Klub KSČM (16.00 hod, Krajský úřad JMK, dv. čís. 17)

15. srpna
19. září
17. října
7. listopadu
12. prosince

Schéma stránek | Odkazy | Nápověda ©2005 KLUB ZASTUPITELŮ KSČM.