ODKAZY

navratil@klubkscm-zjmk.cz

JUDr. Jan Navrátil

Narodil jsem se 1.12.1955 v Kyjově v nemocnici. Spokojené a klidné dětství jsem prožil v Sobůlkách, později v Hodoníně. Nezapomenutelně na mne zanechalo stopy studium Střední průmyslové školy v Břeclavi.
Po absolvování základní vojenské služby v Prostějově jsem se zapojil do pracovního procesu v Železárnách Veselí nad Moravou,  kdy dnes je z tohoto dříve největšího podniku okresu Hodonín pouhé torzo.  Vystudoval jsem právnickou fakultu UK Bratislava a později jsem zde získal titul JUDr.. Pracoval jsem také v bytovém družstvu a na finanční správě, když počátkem roku 1992 jsem odešel do soukromého sektoru, kde jsem krátce vykonával funkci obchodního ředitele firmy s daňovým a účetním poradenstvím.

Čtyři roky  (1992 – 1996) jsem vykonával funkci poslance nejprve ČNR a po zániku federace i poslance Poslanecké sněmovny PČR, kde jsem byl členem ústavně právního výboru a členem parlamentní delegace  Parlamentního shromáždění OBSE.

Od 1.7.1996 jsem advokát. Od roku 1990 doposud jsem za KSČM členem Městského zastupitelstva v Hodoníně.

Vedle toho mám také čas na své záliby a to především vinohrad a vše co s ním souvisí.Duševní rovnováhu pak získávám pobytem na břehu řek, rybníků a jezer, při rybolovu všemi povolenými způsoby.

Jsem členem komise pro meziregionální vztahy Rady JMK.

Schéma stránek | Odkazy | Nápověda ©2005 KLUB ZASTUPITELŮ KSČM.