Vystoupení na Setkání na pomezí v Dubňanech 20. srpna 2016

Autor: Klub KSČM - správce <>, Téma: Tiskové zprávy, Vydáno dne: 26. 08. 2016

Vedoucí krajské kandidátky KSČM, poslanec Ivo Pojezný seznámil přítomné se základními tezemi volebního programu KSČM pro Jihomoravský kraj ve volebním období 2016 až 2020. V podstatě potvrzuje stávající programové úsilí a kontinuálně navazuje na dosažené cíle.

Předseda Jihomoravského krajského výboru KSČM Pavel Březa zdůraznil nejen koncepčnost krajského volebního programu, ale také otevřenost strany k podnětům občanů a k řešení jejich obecných i individuálních problémů. Požádal o podporu kandidátní listiny tak, jak ji schválila krajská konference, protože je vyvážená a dává odpovídající prostor mladým. Nově začlenění kandidáti dostali důkladnou průpravu při práci v komisích Rady Jihomoravského kraje v současném volebním období.

Předseda Pavel Březa vyjádřil uspokojení, že Jihomoravský kraj má čest pořádat v okresech Břeclav a Hodonín bratrská setkání na moravsko-slovenském pomezí, která se těší zájmu občanů z obou stran hranice. Na závěr popřál slovenským soudruhům, aby se jim dařilo zvyšovat prestiž strany ve společnosti.

Pavel Březa
Předseda Jihomoravského krajského výboru KSČM