Jihomoravský kraj

Podpořme vinaře

Jako lídr kandidátky KSČM pro volby do zastupitelstva JmK se obracím na Vás, občany naší krásné jižní Moravy, s žádostí o podporu petice proti návrhu na zavedení nenulové spotřební daně z vína.

Vládní koalice ODS, TOP 09 a VV se dohodla na zavedení spotřební daně na víno ve výši 10 Kč na litr vína.
Pokud by to bylo schváleno, mělo by to krajně negativní dopad na pěstování a produkci vína a zcela jistě i zaměstnanost v našem regionu.

K petici proti tomuto nesmyslnému návrhu se připojuji i jako občan a starosta města Ivančice, které je s vinařstvím rovněž bytostně spjato, což potvrzuje i  historický městský znak, který má podobu tří zlatých korbelů.

Podpořme společně snahu vinařů a obyvatel Jihomoravského kraje ubránit se mimořádně hloupému návrhu vlády, jehož přijetí by mělo zcela jistě devastující dopad na život v našem kraji.

MUDr. Vojtěch Adam
starosta města Ivančice a lídr kandidátky KSČM

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 17. 04. 2012 | 1014 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek