Informace a aktuality

MUDr. Adam: Poděkování voličům

Vážení občané, přátelé, soudružky a soudruzi. Tak máme předčasné volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za sebou. Děkuji vám, že jste podpořili kandidátku KSČM. Výsledkem této podpory je to, že za náš Jihomoravský kraj budeme mít o jednoho poslance silnější zastoupení pro prosazování našich společných zájmů. Sám za sebe děkuji za velké množství preferenčních hlasů. Velmi mě to potěšilo.

Nyní nastává hektická doba povolebních vyjednávání o budoucím složení vlády. Přes veškeré turbulence, které tuto dobu doprovázejí, jsem přesvědčen, že se nakonec podaří sestavit stabilní vládu, která bude zodpovědně řídit naši zemi ku prospěchu nás všech. Jakýkoli jiný vývoj by znamenal totální selhání politiky a způsobil by nepředstavitelný chaos.

Je to na nás, přátelé, a já doufám, že se to podaří. S tím jsme přece do těchto voleb šli.

MUDr. Vojtěch Adam

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 29. 10. 2013 | 1120 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek