Informace a aktuality

Exkurze tábora na krajském úřadě

V úterý 17. 7. 2018 zavítala na Krajský úřad Jihomoravského kraje skupina 25 dětí a mládeže ve věku od 6 do 20 let z tábora „Ekosetkání“ ve městě Dolní Kounice, který pořádal spolek Můj domov Dolní Kounice. Organizátoři tábora oslovili krajského zastupitele Ing. Bohumila Smutného (KSČM), který je zároveň manažerem Mikroregionu Ivančicko, aby dětem umožnil seznámit se fungováním krajské samosprávy.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 20. 07. 2018 | 28 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek

Rada Jihomoravského kraje si přisvojila programové prohlášení

Prakticky bez diskuze schválila Rada Jihomoravského kraje dne 22. 3. 2017 materiál předložený přímo „na stůl“, a tím přijala Programové prohlášení Rady JMK pro volební období 2016 – 2020. Vznikl tak dokument, který zřejmě formálně navazuje na koaliční smlouvu. Jenomže koaliční smlouva je o vztazích a programové prohlášení o činech k naplňování cílů, které má být vyhodnotitelné.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 10. 04. 2017 | 510 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek

Ukončení volební kampaně v Jihomoravském kraji

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 07. 10. 2016 | 679 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek

Velký problém Brna podle Matěje Hollana

„Brno má velký problém – a tím je hejtman Michal Hašek“, tvrdí v zářijovém čísle Brněnského metropolitanu v „koaliční“ rubrice náměstek primátora Matěj Hollan. A pohrává si s problematikou připravovaných Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje s tím, že kraj „zapomněl do nich zamalovat Brno“ a „vymlouvá se, že neměl čas to řešit“.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 16. 09. 2016 | 556 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek
Jihomoravský kraj

Zahájena volební kampaň pro krajské a senátní volby v Jihomoravském kraji

oficiálně byla tradičně zahájena v klubu KSČM zastupitelů v Zastupitelstvu JMK. Celou akci uváděl člen Jihomoravského krajského výboru  Filip Zachariáš.  Lídr kandidátky pro volby do zastupitelstva kraje, Mgr. Ivo Pojezný, krátce kampaň zahájil a pozval všechny na další akci, která proběhne následně na Moravském náměstí.  Postupně se představili další kandidáti.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 04. 09. 2016 | 1082 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek

Vystoupení na Setkání na pomezí v Dubňanech 20. srpna 2016

Vedoucí krajské kandidátky KSČM, poslanec Ivo Pojezný seznámil přítomné se základními tezemi volebního programu KSČM pro Jihomoravský kraj ve volebním období 2016 až 2020. V podstatě potvrzuje stávající programové úsilí a kontinuálně navazuje na dosažené cíle.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 26. 08. 2016 | 624 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek
Informace a aktuality

DUBŇANY 2016

Členové Klubu KSČM v Zastupitelstvu JMK zvou všechny přátele a známé na toto tradiční setkání. Pěkné počasí, bohatý program a ceny v tombole jsou připraveny a těší se na Vás. Přijďte, přijeďte na setkání s přáteli.

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 18. 08. 2016 | 560 přečtení| Informační e-mailVytisknout článek
index | 1-7 | následující | Celkem 121 článků

Databáze neobsahuje žádnou novinku.