Jihomoravský kraj

Informace o jednání vedení Klubu KSČM s našimi zástupci v komisích Rady JMK

Dne 25. listopadu 2014 se sešli na společném jednání s vedením Klubu KSČM nejen zástupci za náš klub v jednotlivých komisích Rady JMK, ale také předsedové okresních rad zastupitelů za jednotlivé okresy našeho kraje.

Všichni  přítomní se tak mohli dozvědět z vystoupení předsedy klubu Stanislava Navrkala o přípravách rozpočtu kraje na rok 2015, o záměrech při zachování podniku „Velká cena Brna“ o problémech  v oblasti školství, zdravotnictví a další informace ze života kraje. Zmínil také možnost výjezdních jednání a pořádání  odborných seminářů  pro nově zvolené zastupitele v komunálních volbách.

Potom už dostali prostor zástupci v jednotlivých komisích. Jejich vystoupení byla  jednak kritická  k obsahovému a časovému jednání komisí, ale zazněla  také  hodnocení pozitivní.

Za zmínku stojí mimo jiné také nabídka našeho mladého člena, Filipa Zachariáše. Má připravenou prezentaci ze stranické návštěvy v Číně, které se v nedávné době zúčastnil. Tento materiál se dá využít nejen při členských schůzích, ale i  při jiných příležitostech. Stačí se s námi spojit a předáme kontakty.

Na závěr společného setkání poděkoval  předseda klubu všem za  nelehkou a mnohdy časově náročnou práci a připomněl  blížící se nutnost začít připravovat personální návrhy pro blížící se krajské volby.

Další společné setkání je naplánováno předběžně na březen 2015.

Jaroslava Baštařová
tajemnice Klubu KSČM

| Autor: Klub KSČM - správce | Vydáno dne 27. 11. 2014 | 903 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek